Zaproszenie na Mistrzostwa Polski piłki siatkowej na siedząc

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
krzyk
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2012, 15:59
Lokalizacja: Stettin
Płeć:

Zaproszenie na Mistrzostwa Polski piłki siatkowej na siedząc

Post autor: krzyk »

Witam !!!

Wiem że to nie te forum ale uważam że też jest swojego rodzaju "surfiwal miejski" i nie tylko 8-) i jest to impreza 8-) i wymaga "swoistej sztuki przeżycia" dla niektórych kolegów w życiu codziennym.
A więc:


Zapraszam Wszystkich "Paprykarzy" tj. Szczecinian i ich rodziny a także innych kolegów z Reconnet.pl na Mistrzostwa Polski piłki siatkowej na siedząco (osób niepełnosprawnych) który odbędzie w Szczecinie w dniach 24.11-25.11.2012 w szkole Salezjanów przy ul. Ku Słońcu. Wstęp wolny !!! Będę grał w drużynie KSI START Szczecin, czekamy, ja i koledzy z drużyny, :) na doping kolegów z Reconnet.pl z Szczecina i okolic :) . Możecie zobaczyć jak to wygląda a także dodać nam pary i zobaczyć "krew, pot i łzy", osób niepełnosprawnych którzy jako sportowcy oddają cała duszę sportowi i walce :). A są nie doceniani (chyba że przy okazji Olimpiady gdzie pokazują co są warci :) ).
Więcej informacji, godziny i zespoły z którymi moja drużyna gra, podam później kiedy wszystko będzie wylosowane i ustalone.
A My "Paprykarze" mamy szanse na "miejsce na pudle" naprawdę !!! :D i będziemy się starali je zdobyć :lol: .

Pozdr. KK

PS. Jeżeli jest to nie odpowiednie miejsce na zaproszenie lub impreza nie spełnia kryteriów forum to przepraszam i proszę moderatorów o usunięcie lub przesunięcie do do odpowiedniego miejsca.
Zaznaczam że nie jest to impreza komercyjna a tylko sportowa i umożliwiająca sprawdzenia się osób niepełnosprawnych w sporcie. Tak jak my próbujemy się sprawdzić w lesie i na łonie przyrody.

[ Dodano: 2012-11-24, 20:38 ]
Witam !!!

Ale nie mogę już modyfikować swojego postu więc piszę jeden pod drugim :roll:

Komunikat !!! :lol:

Ekipa Szczecińska ma już zagwarantowane III :-) miejsce jutro tj. 25.11.12 walka o II lub I miejsce na podium !!! :lol:
Zapraszam wszystkich "paprykarzy" do kibicowania, turniej zaczyna się o godz. 8:00 a kończy się o ok. 14:00

pozdr. KK 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”