Witam

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
agnostic
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2013, 21:49
Lokalizacja: Zabrze
Tytuł użytkownika: szaman degenerat
Płeć:

Witam

Post autor: agnostic »

Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu zaglądam na to forum ale jakoś wcześniej nie udało mi się sprężyć żeby się zarejestrować. W sumie to powinienem najpierw się tutaj z Wami przywitać a dopiero potem się wypowiadać na forum ale nie ma co się przejmować schematami - teraz nadrabiam tą zaległość:) Surwiwalem interesuję się od ok 10 lat, dużo czasu staram się spędzać w lesie, sporo podróżuję stopem i generalnie razem z moją partnerką staramy się tak organizować swoje wypady żeby nie wydawać pieniędzy najlepiej w ogóle (na tyle na ile to możliwe oczywiście). Obecnie jestem na etapie planowania wspólnej (dalekiej i długiej) podróży w okolicach lipca gdzie nasza wiedza i umiejętności niewątpliwie będą wystawione na poważną próbę icon_twisted Chętnie poznam osoby, które pasjonują się tematyką surwiwalu podobnie jak ja, żeby można było się podzielić wzajemnie swoimi doświadczeniami. Jest tylko jeden problem... od dłuższego czasu mam przerwę w spożywaniu dużej ilości alkoholu i pewnie moja forma uległa drastycznemu pogorszeniu więc nie wiem czy jestem w stanie sprostać wyzwaniom rzucanym na puszczańskich spędach :-x ale jak coś to obiecuję ćwiczyć i dojść do odpowiedniej formy :diabel2: Pozdrawiam wszystkich leśnych braci i wszystkie leśne siostry ;-)
Wolność zaczyna się tam gdzie kończą się pieniądze!
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

Witaj szamanie degeneracie! Gdzie tą wielką podróż planujecie?
Awatar użytkownika
kubush
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 21:11
Lokalizacja: Silesia
Gadu Gadu: 25553
Płeć:

Post autor: kubush »

Witam po sąsiedzku! Jutro u nas ognisko w lesie, jak masz ochotę się zapoznać przy browarku i kiełbasie z ogniska to pisz na PW.
Awatar użytkownika
agnostic
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2013, 21:49
Lokalizacja: Zabrze
Tytuł użytkownika: szaman degenerat
Płeć:

Post autor: agnostic »

johnson pisze:Witaj szamanie degeneracie! Gdzie tą wielką podróż planujecie?
Planujemy na wstępie pojechać do naszych towarzyszy do Hiszpanii i trochę tam odpocząć na dziko od pracy. Następnie planujemy zjechać europę stylem dowolnym (stopem/samochodem/kamperem) w zależności od tego jakie będą owoce naszej pracy i na co będziemy mogli sobie pozwolić. Kolejnym etapem będzie dostanie się na inny ląd i kontynuacja wyprawy autostopem. Wstępne założenia są takie, że chcielibyśmy odbyć podróż dookoła świata ale czy będzie czas i/lub siły i/lub chęci to się okaże już w drodze. Generalnie dajemy sobie prawo do zmiany planów w każdym momencie. A jak to będzie w rzeczywistości - czas pokaże. Plany są piękne ale życie je zweryfikuje :)
Wolność zaczyna się tam gdzie kończą się pieniądze!
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Cześć :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Hej ;-)

Przeglądaj Śląsko-Dąbrowski wątek. Zacne z nas chłopaki i dziewczyny :mrgreen: Więc łykniesz "obozowej zaprawy" :mrgreen:

Piękne macie plany, spełnienia życzę
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Witamy w takim razie na łamach naszego forum i zapraszamy do dyskusji oraz dobroci przy obozowym ogniu :-)
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

agnostic, zacny plan. Sam coś podobnego na przyszłość planuje. Jak dacie rade to wpadnijcie na zlot. Więcej towarzyszy to szersze horyzonty. Pozdro
Awatar użytkownika
agnostic
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2013, 21:49
Lokalizacja: Zabrze
Tytuł użytkownika: szaman degenerat
Płeć:

Post autor: agnostic »

johnson pisze:agnostic, zacny plan. Sam coś podobnego na przyszłość planuje. Jak dacie rade to wpadnijcie na zlot. Więcej towarzyszy to szersze horyzonty. Pozdro
Uwzględniłem to w moim kalendarzu. Mam nadzieję że uda mi się tą kwestię ogarnąć :)
Wolność zaczyna się tam gdzie kończą się pieniądze!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”