"Wielcy" ludzie

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

"Wielcy" ludzie

Post autor: erwinw »

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

po pierwsze - dziennikarze zawsze mnie dobijali, autorka tej 'notatki' także się nie popisała, ale dobrze że coś napisała, może dzięki temu ktoś zainteresuje się postacią Nowaka, a warto.
po drugie - komentarze... Po prostu ręce opadają, prawie do nikogo z komentujących nie dotarło kim był i co zrobił Kazimierz Nowak, ale to już wątpliwa zasługa warsztatu dziennikarskiego :-(

Już sam tytuł wprowadza w błąd, bo to nie dzięki pani Irenie, a dzięki zapałowi Wierzbickiego i Pastwy postać Nowaka została wyciągnięta z zakurzonej szafy i przypomniana społeczeństwu. Na to żeby świat go poznał i umieścił go w należnym miejscu pomiędzy innymi sławnymi podróżnikami jeszcze będziemy musieli poczekać :-(

Mnie osobiście martwi bardzo 'biznesowe' podejście niektórych osób do postaci Nowaka, strona http://www.kazimierznowak.pl/ powinna być źródłem wyczerpujących informacji o podróżniku, a jak mam wrażenie bardziej służy promocji produktów i osób.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ