Wypadzik 22-23 czerwca 2013r.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Mazik19
Posty: 36
Rejestracja: 15 sty 2013, 12:56
Lokalizacja: Przemyśl
Gadu Gadu: 10454708
Płeć:

Wypadzik 22-23 czerwca 2013r.

Post autor: Mazik19 »

Witam, w zeszły weekend z soboty na niedzielę wybrałem się wraz z przyjacielem i jego dziewczyną na mały wypadzik ścieżką kulturowo-przyrodniczą "Do Ralla".
Po przejściu ponad połowy ścieżki wybraliśmy miejsce na nocleg, i przekoczowaliśmy do rana, gdyż komary praktycznie nie pozwoliły zmrużyć oka, ale wypad i tak był bardzo udany.

Poniżej link do zdjęć :)
https://plus.google.com/photos/11466920 ... fGP8Z7OigE

Sorry za zły link wcześniej, nie udostępniłem albumu :oops:
Teraz wszystko powinno być okej :D
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 20:08 przez Mazik19, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jomsborczyk
Posty: 12
Rejestracja: 28 lut 2013, 10:11
Lokalizacja: wrocław
Płeć:

Post autor: jomsborczyk »

cos nie tak z linkiem.. "Nie masz zezwolenia na wyświetlanie tego albumu." :)
Awatar użytkownika
pasikonik
Posty: 139
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:06
Lokalizacja: górny śląsk
Płeć:

Post autor: pasikonik »

sie naoglądałem ... :lol:
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Tratowanie upraw nie jest mile widziane przez tubylców, a na tą ambonę nad ranem mógł przywędrować jakiś myśliwy, dlatego mam nadzieję że to dziki zrobiły polankę w rzepaku, a nie wy ;-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Mazik19
Posty: 36
Rejestracja: 15 sty 2013, 12:56
Lokalizacja: Przemyśl
Gadu Gadu: 10454708
Płeć:

Post autor: Mazik19 »

Oczywiście że nie my, szukałem miejsca koło ambony w razie deszczu bo się zbierało a nie chciało mi się rozkładać plandeki :D I akurat taką mini polankę znalazłem :)
Annael9
Posty: 91
Rejestracja: 23 lis 2012, 18:25
Lokalizacja: spod lasu
Płeć:

Post autor: Annael9 »

Bardzo ładne zdjęcia. Z przyjemnością oglądałam. Gębusie też przyjemnie się oglądało :-D . Aż mi chęć do podróży naszła. Ale do Przemyśla daleko :-)
Jeśli o tę polankę chodzi to mi wygląda, że tubylcy ją zrobili. Nasi przyjaciele nie daliby rady tak dobrze wydeptać rzepaku w tak krótkim czasie. Widać nawet ślady kół jakiegoś pojazdu. Zapewne myśliwi czymś podróżują :-) A poza tym być może jest to pole koła łowieckiego. Mniejsza z tym, ładny mieliście obozik.
A czy czasem nie zasłanialiście buzieniek siateczką, może ja sobie coś takiego też sprawię, ostatecznie może dawne woalki miały też sens jako ochrona przed owadami? Pomyślę, To znaczy piwo nie pomogło na komary? :-D
Chociaż mam bardzo zasadnicze zasady to jednak nie razi mnie naszywka, może gdyby nie było o tym mowy nie zauważyłabym. A gdyby mi dano taki strój na wyprawę chociażem patriotka całą gębą i nigdy granic mej Ojczyzny nie przekroczyłam, to wyznaję, że nie chciałoby mi się odpruwać. :oops:
A pierścien nader intrygujący ale to chodziło o biedronkę, ładna i fotograf spisał się doskonale. Dziękuję bardzo za miłą chwilę oglądania :-)
Awatar użytkownika
ZEN
Posty: 118
Rejestracja: 09 kwie 2010, 22:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: ZEN »

Fotki fajne i wyprawa fajna.
Najważniejsze aby ruszyć tyłek z przed komputera.

Dodam swoje trzy grosze na temat munduru innego niż nasz(na własnej krwi wyhodowany :569: ).
Innego bym na grzbiet nie włożył, może to skrzywienie zawodowe.
Tyle lat nosiłem LWP i RP to i dalej będę nosił.
Dylemat w czym śmigać, kieruję pod sumienie i rozmyślania indywidualne każdego z nas.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Sugeruję nie brnąć dalej w ocenianie tego kto w czym i dlaczego chodzi. O kwestii naszywek itp., o ile jest taka potrzeba, można pogadać w innym dziale. ...ale bez przesady z wplataniem w to ideologii.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Temat przeczyszczony, ostrzeżenie jedno poleciało. Dyskusję na temat niemców, żydów i arabów proszę prowadzić na innym forum. Chłopak zrobił relację z fajnego wyjścia a wy szukacie dziury w dupie.

Edit : Aha, jeszcze jedno. Na wypadek jakby się posypało zaraz ze mod jest lewakiem i obrońcą uciśnionych. Sam nie jestem specjalnie tolerancyjną osobą, ale trzymam swoje poglądy dla siebie i to polecam też innym.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Mr.Sloth
Posty: 144
Rejestracja: 02 sie 2010, 16:40
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: leń leśny
Płeć:

Post autor: Mr.Sloth »

Fajny wypad Herman :D
W takich sytuacjach docenia się moskitierę, sam ostatnio się przekonałem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”