Bojówki helikon - dziwna rozmiarówka

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

No dobra ale jakie wziąłeś? Twill? Rip-Stop? Bawełna 100%? Mieszanka?




Edytka: jednak robią pomyliło mi się
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

sasiad, pewnie wziąłeś Rip-Stopa, ten materiał wygląda na delikatny, ale rozwala się dopiero po n-tym praniu (puszcza wzdłuż wzmocnień :D), także parę lat można spodnie ponosić spokojnie - nie rozpadną się. Nie rozumiem skąd też wziąłeś info w calach, nigdzie tak podawane nie jest. Moje w pasie są ok, tylko reszta wymiarów jest nieco absurdalna. Może Twoje po prostu miały wadę fabryczną (nie ten wymiar)? Mierzyłeś ile rzeczywiście mają w pasie?
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
sasiad
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2014, 21:42
Lokalizacja: podbeskidzie/UK
Płeć:

Post autor: sasiad »

Pisalo ze to poly-cotton w ogloszeniu,na naszywce cotton.Miezylem metrem i bylo faktycznie 35 cali,moze przytylem :-/ ,tyle ze inne spodnie na 34 sa dalej ok,chyba ze sie naciagaja?Rozmiar na Ebuy byl w calach.Co do materialu to wierze w wytrzymalosc ale mysle ze sie szybko przetra od siadania na brudzie itp,temu mysle o grubszym.Ktos wie czy 5.11 tez jest taki cienki?
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Zaraz, po kiego kupujesz gacie helikona na ebay'u? Przecież łatwiej w Polsce, np. u producenta. :shock:
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
sasiad
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2014, 21:42
Lokalizacja: podbeskidzie/UK
Płeć:

Post autor: sasiad »

Z Polandi droga i ryzykowna przesylka i czekac dlugo trzeba.Tu na miejscu mam w 2 dni a cenowo prawie bez roznicy.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Sasiad, wpisz sobie obecne miejsce zamieszkania po slashu w 'skąd'. Nigdzie nie napisałeś, że siedzisz w Anglii. Gdybyś miał tam wpisane Barnet, albo Lądek ew. po prostu UK to bym nie zadawał głupich pytań. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
sasiad
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2014, 21:42
Lokalizacja: podbeskidzie/UK
Płeć:

Post autor: sasiad »

Racja,zamulilem sie.Zaraz zmienie.

[ Dodano: 2014-02-23, 19:45 ]
Nie zaczynam tematu w poradach bo chyba nie ma sensu skoro gadamy o produkcie.Dotarly nowe spodnie helicon sfu,rozmiar tym razem wlasciwy tylko jest maly problem.Wybralem sie dzis na przejazczke z dzieciakami I caly dzien nowe spodnie spadaly mi z tylka.Powod-fastenery na pasie nie trzymia I po zacisnieciu od razu sie luzuja.Czy ktos mial podobne doswiadczenia?Moze znacie jakies proste rozwiazanie tego problem?Wiem ze mozna zalozyc pasek lub szelki ale nie o to przeciez chodzi,powinno to spelniac swoja funkcje.
Awatar użytkownika
1,5k
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2013, 20:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:

Post autor: 1,5k »

W spodniach tego typu taka sytuacja sie zdarza. Miałem tak z Moro i późniejszymi sortami mundurowymi WP, takze cywilnymi. Efekt się potęgował przy obciążonych kieszeniach, gdy dodatkowo spodnie były mokre miały ochote spaść z dupy. Bez pasa (wg uznania szelek) w takich spodniach nigdzie sie nie ruszam.
tre33
Posty: 274
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:18
Lokalizacja: południe
Tytuł użytkownika: pseudonim Loretta
Płeć:

Post autor: tre33 »

Przecież to spodnie typowo do pasa icon_twisted
Po ściągnięciu zawiązać/choć wsadzić koniec pod naciągniętą część- będzie znacznie lepiej.

Do uesek szelki są na gumie, więc mi zawsze się za wysoko podciągają i wcinają tam gdzie nie powinny.
Visaa
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:18
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Visaa »

Chcesz wąskie bojówki to poleciłbym ci mil teca. Nie wiem, cała moc w bojówkach to ten luz :p a w marszu akurat luźne spodnie to jest dla mnie duży komfort :)
Mam osobiście spodnie SFU helikon coyote i naprawdę są świetne i wygodne :) Ale to już kwestia własnych upodobań.
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

Visaa, - taki trochę smutny odkop Ci się trafił...
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
Visaa
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:18
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Visaa »

ups :p Nie spojrzałem na datę :) Przepraszam :)
ODPOWIEDZ