Z miłości do...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Z miłości do...

Post autor: yaktra »

Jako, że przywiązanie do forum sięgnęło zenitu a czasu na leśne włóczęgi czy zloty zbyt mało, postanowiłem wykombinować sobie kilka gadżetów z logo które zawsze będą przy mnie, które będą dla innych znakiem rozpoznawczym, że ja Yaktra należę do grupy osób związanych dość mocno z tym forum. Tak więc, w pierwszej kolejności na moją letnią kamizelkę i plecak trafiło logo kupione od Marshalla.
Do kompletu kiedy jestem w ciuchach "cywilnych" i na dokładkę w pracy zamówiłem sobie logo na bazie plastiku (dwustronne) jako wisior pod lustro wewnętrzne w samochodzie.
Po zrobieniu zdjęcia (aby je tu pokazać) trafiło w miejsce HONOROWE dla każdego kierowcy, a co za tym idzie, właśnie pod lustro.
Proszę wziąć poprawkę na kolor jaki ukazuje tło, ale tak jakoś w domowych warunkach i przy słabym świetle jest nieco przekłamane.
Oto wisior;

Obrazek
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

No cóż. Piękne. Rozumiem, że wrzucamy tu inne forumowe gadżety.

Coś już podobnego proponowałem.
viewtopic.php?t=3628&highlight=forumowe+gad%BFety
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Kopek pisze:Coś już podobnego proponowałem.
vi...umowe+gad%BFety
Ups, sory, to może by przerzucić pod Twój link :)
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Jaka byłaby cena przy komercyjnym zakupie? Z chęcią sprawiłbym Suzi taki kolczyk ;-)
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

A ja do plecaka :)
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

to i ja poproszę 8-)
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Sprawa wygląda tak
gość może wykonać takie "cóś" w tym właśnie wzorze. Problem polega tylko na tym, że dodanie nicku na ścianie namiotu podnosi koszta i jest raczej nieopłacalne. Bez nicku koszt to 20 zeta plus standardowe koszta wysyłki jakie stawia na nas poczta czy kurierka, wybór należy do Was.
Ogólnie, zobaczymy ile osób lub ile zamówień spłynie tu, na forum. Wówczas podam namiary na gościa aby każdy z Was mógł się indywidualnie dogadać. Nie chcę pośredniczyć w owych "transakcjach" bo nie chcę z Was ściągać jakiejś dodatkowej kasy pod postacią dwóch czy trzech złotych :D i się przy okazji nachapać/ ułożyć cobie życie :D
W niedzielę podam namiary na gościa.
Firma wiarygodna, zajmuje się reklamą, oklejaniem aut i tym podobne

ps; do Panów Modów, jeśli spaprałem tym postem temat poproszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce...
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
ODPOWIEDZ