Wyprawa do Gruzji, czyli Kazbek Chillout Team Project

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Wyprawa do Gruzji, czyli Kazbek Chillout Team Project

Post autor: niszka »

Hej!

Ponieważ wielu z Was lubi górskie klimaty, łażenie, podróżowanie, wyprawy mniej lub bardziej zorganizowane, no i przede wszystkim jesteście mi leśną bracią, przeto niniejszym proszę Was o pomoc :P Właściwie nie mi, co mojej siostrze... Choć ja też mam nadzieję na tym skorzystać, mając u niej potem na zaś jakąś "przysługę" ;]

Ale ale, już nie bredzę, a tłumaczę, w czym rzecz :)

Chodzi o to, że moja siostra wraz z mym przyszłym szwagrem oraz 6 innych znajomych chcą się wybrać w tym roku do Gruzji, ich plany sięgają szczytu góry Kazbek (5047 m n.p.m.). Jest to ich marzenie, są przygotowani, ale oczywiście, jak to zwykle bywa, największy problem stanowi kasa. No i teraz tak: http://www.portalgorski.pl/ zorganizował konkurs na najlepszy projekt wyprawy, a nagrodą za wygranie owego konkursu jest 10 000zł mające znacząco ułatwić realizację planu. W konkursie bierze udział parę ekip, głosowanie trwa tylko bodajże do 11 maja... Nie jest ono decydujące, ale ma wspomóc w podjęciu dobrej decyzji jury konkursowemu.

O samym konkursie można poczytać tutaj -> http://www.portalgorski.pl/konkursy/akt ... ich-marzen, tam też macie odnośniki do listy wypraw jak i do wątku na forum, w którym to oddaje się swój cenny i niepowtarzalny głos :) Żeby to uczynić, trzeba się zarejestrować na portalu - ale to jest dosłownie 3 minuty wyjęte z Waszego życiorysu, a mogą kogoś tak uszczęśliwić... Weźcie to proszę pod uwagę :)


No. W każdym razie teraz część najistotniejsza :P

W imieniu siostry i swoim ;) bardzo proszę o zagłosowanie na projekt jej ekipy!!! Tu macie linka do ich projektu: http://www.portalgorski.pl/wyprawy/lap- ... oject-2014 - zjedźcie na dół i otwórzcie w PDFie, to będziecie mieli na kolorowo ;) Jeśli Wam się podoba, jeżeli chcecie pomóc - zagłosujcie na ten projekt, wchodząc ze stronki zalinkowanej akapit wyżej w link wątku forumowego.

Mam nadzieję, że pomożecie :) Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
taki robaczek
Posty: 212
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:49
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć:

Post autor: taki robaczek »

Poszło ;)
Kocham zwierzęta.
Są takie pyszne ......
TRAF
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:32
Lokalizacja: Szczytno
Tytuł użytkownika: Dawniej Rafick
Płeć:

Post autor: TRAF »

Głos oddany :)
Moje zdjęcia i nie tylko: WildWay.pl
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

ni ma sprawy ;-)
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Poszło. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
tre33
Posty: 274
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:18
Lokalizacja: południe
Tytuł użytkownika: pseudonim Loretta
Płeć:

Post autor: tre33 »

jw ;-)
Awatar użytkownika
taki robaczek
Posty: 212
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:49
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć:

Post autor: taki robaczek »

Od razu widać efekty :mrgreen:


edzia:

..... a co mi tam .....
Masz "dublet" ode mnie ;)
Kocham zwierzęta.
Są takie pyszne ......
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Dziękuję :D Noo, powiem Wam, że na razie nie jest źle - ale oczywiście siostra będzie wdzięczna za kolejne głosy :)
StaszeK
Posty: 349
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:46
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: StaszeK »

"Jeśli Wam się podoba, jeżeli chcecie pomóc - zagłosujcie na ten projekt, wchodząc ze stronki zalinkowanej akapit wyżej w link wątku forumowego."


Mało kumaty jestem. Możesz jaśniej?
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Ok, ułatwienie, bo może faktycznie trochę zamotałam, ale sama początkowo też nie umiałam dobrze tam wleźć :)

Trzeba się zarejestrować na portalu, potem na mailu kliknąć w link aktywacyjny (czyli standard), potem zalogować się na stronce i potem głosować w wątku forumowym pod TYM LINKIEM :-)
StaszeK
Posty: 349
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:46
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: StaszeK »

Teraz rozumiem. ;-)
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Chciałam podziękować wszystkim, którzy zagłosowali :) Wsparcie było duże, między innymi dzięki Wam projekt Kazbek Chillout Team zdobył drugie miejsce w głosowaniu...Co prawda, jego wyniki nie pokryły się z ostatecznym werdyktem jury, ale mam nadzieję, że i tak wzbudziło ono w ekipie pozytywnego ducha walki, wzmocniło ich jako zespół i dzięki temu ich wyprawa (która tak czy inaczej ma się odbyć) będzie należała do jak najbardziej udanych.

Pozdrawiam! :->
ODPOWIEDZ