Warsztaty ogniowe

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Mr. Wilson
Posty: 422
Rejestracja: 27 paź 2010, 22:55
Lokalizacja: xyz
Płeć:
Kontakt:

Warsztaty ogniowe

Post autor: Mr. Wilson »

Witam

Razem z Darkiem Hajdukiem i Jackiem Straszakiem (Projekt Bushcraft) będę prowadził warsztaty ''Ogień w bushcrafcie i survivalu''.
Ma być jak najwięcej praktyki, teorii też nie zabraknie, o ile tylko będą chętni do słuchania. Od metod prymitywnych po współczesne, krzesanie, podtrzymywanie, wykorzystanie i przenoszenie ognia.
Prócz tego w planach jest wyjście w teren, rozpoznawanie i zbór roślin, z których przygotujemy jedzonko oraz pozyskanie materiałów na łuk, świder, hubkę.
Dodatkowo nauka posługiwania się prymitywnymi narzędziami łowieckimi (atl-atl, łuk wiązkowy, oszczep, proca sznurkowa).

Więcej informacji na stronie: http://straszak.eu/projekt-bushcraft/vi ... page_id=38
Zwiastun warsztatów:

Zapraszam.
Las moim domem i najlepszym przyjacielem
Awatar użytkownika
pasikonik
Posty: 139
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:06
Lokalizacja: górny śląsk
Płeć:

Post autor: pasikonik »

Witaj Mr. Wilson, mam pytanie czy zieloni , czyli ludziska z recona mogą liczyć na jakieś zniżki ?
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

"o rzesz urwał nać" już 2 raz próbuję się wstrzelić na warsztaty robione przez tą ekipę i planowałem to zrobić z młodym ( niech się wprawia ), gdy terminy mi sie pokrywają :-(
Mam już zaklepane w tym czasie Imotski w Chorwacji i skoki do Crvene Jezero.
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Mr. Wilson
Posty: 422
Rejestracja: 27 paź 2010, 22:55
Lokalizacja: xyz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mr. Wilson »

pasikonik, rozmawiaj z Jackiem.
Dźwiedź, nie martw się. Szykuję jeszcze coś na jesieni, w nieco innym klimacie i jeszcze piękniejszym miejscu:)
Las moim domem i najlepszym przyjacielem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”