klamra do pasa jako krzesiwo.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Ed

klamra do pasa jako krzesiwo.

Post autor: Ed »

Witam.

Gdzie kupić? kto może takie coś zrobić... klamra do paska/pasa jako krzesiwo, zawsze ma się to przy/na doopie i ... o jeden drobiazg mniej w ekwipunku.
Awatar użytkownika
Niemir
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2009, 13:18
Lokalizacja: Tomaszów Lub/Lublin
Gadu Gadu: 13993064
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Niemir »

W sumie ciekawy pomysł. Może jak będę zamawiał nowy pasek do stroju historycznego to poproszę kowala żeby ciut podrasował klamrę.
Ed Jeśli masz na myśli współczesne krzesiwo - nie słyszałem o czymś takim. Jeśli tradycyjne to gadaj z którymś z forumowych kowali.
Kazdastronaswiata.blogspot.com
Ed

Post autor: Ed »

Z dzieciństwa błąka mi się po głowie taka scena z filmu ,,kowbojskego'', czy to była ,,Bonanza'' czy jakiś inny Western... pamiętam scenę , w której przy spalonej przez złoczyńców farmie znaleziono klamrę pasa z inicjałami właściciela, i na tej podstawie zidentyfikowano podpalacza. Przez lata nie mogłam ,,wpaść''... na związek klamry z podpaleniem... .

ps . jestem tu nowy i... z kim tu rozmawiać?
Ed

Post autor: Ed »

Dla mnie bomba :mrgreen:
Czekam na twój ruch i ....
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Ed - napisz do Black'a - on jest naszym forumowym kowalem, myślę że się podejmie.
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Ed

Post autor: Ed »

Black - gdzie On Ci jest , bo szlajam się po forum i ... ni jak nie mogę na Niego trafić.

ps. mój post z 2014.06.19 godz. 17,07 z powodu, ucieczk'i adwersarza , uważam za nie aktualny.
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
ODPOWIEDZ