kolter.tv - poradnik czy narzędzie marketingowe?

Kącik złotych porad

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1061
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

kolter.tv - poradnik czy narzędzie marketingowe?

Post autor: Dąb »

Trzeba pamiętać, że Super pracuje w tym sklepie, w którym to kręcą, więc części, w których pokazuje sprzęt trzeba to traktować z przymrużeniem oka.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Dąb, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

Nie znajdziesz bardziej obiektywnego sprzedawcy niż Super.. kłamie w tych filmach, mówi nieprawdę?
Awatar użytkownika
brt
Posty: 124
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 3104815
Płeć:

Post autor: brt »

Nie kłamie, bron boże, ale nie mówi wszystkiego . Trzeba pamiętać ze to ( jak i seria survivalowa) jednak głównie film reklamowy.

Mógłby przecież powiedzieć że te wszystkie ostrzałki to pic na wodę bo i tak bardzo dobre efekty są na diamentach z lidla :D
Awatar użytkownika
JAHrek
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2009, 20:24
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: JAHrek »

Ja tam nie miałem pojęcia o ostrzeniu zanim tego nie zobaczyłem. Super może i pracuje w tym sklepie ale jako ekspert, a to znaczy że wie o czym mówi. Dla mnie ważne jest, że pokazuje jak to robić a nie na czym, bo i tak nie kupie sobie ostrzałki za 200 zł, jak mogę za 2 zł :-D

Poza tym reszta jego porad dot. rozpalania ognia i schronienia jest też w dechę. Wielu z Was pewnie to wszystko wie ale ja na przykład nie wiedziałem o nadmanganianie i paru innych rzeczach. Jak dla mnie jest Super :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1061
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

mgr_scout pisze:Nie znajdziesz bardziej obiektywnego sprzedawcy niż Super.. kłamie w tych filmach, mówi nieprawdę?
Obiektywny może i jest, ja temu nie zaprzeczam, tylko, że jak brt, wspomniał są to głównie filmy reklamowe i nikt tego charytatywnie nie robi, i o ile informacje ogólne nawet w filmie reklamowym powinny być prawdziwe, aby był wiarygodny, to część promująca produkty może zostawiać niedopowiedzenia, aby nie zaszkodzić produktowi lub być dyskusyjna.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
brt
Posty: 124
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 3104815
Płeć:

Post autor: brt »

mgr_scout, choćby w ostatnim filmiku ( przetrwanie w górach) super prezentuje czołówkę walthera - myślisz ze Tobie by taka polecił ? Z tego co pamiętam sam używa tactikki.

Nie mówię że super kłamie, rozumiem że skoro jest przedstawicielem walthera i ma sklepie ich latarkę to taką pokaże w filmie. Wiem też, że są ludzie dla których autorytet supera ( jak najbardziej słuszny) będzie powodem dla którego kupią ową latarkę.
I dlatego należy zwrócić uwagę że nie jest to film pokazujący najlepszy szpej, a film w którym jest reklama oferty bron.pl

A ogólnie to super odwala bardzo dobrą robotę robiąc takie filmiki.
ODPOWIEDZ