Zbyt wiele, by nazwać to jednym słowem.

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

SyriuszTravel
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2014, 00:42
Lokalizacja: Zakopane
Tytuł użytkownika: SyriuszTravel pl
Płeć:
Kontakt:

Zbyt wiele, by nazwać to jednym słowem.

Post autor: SyriuszTravel »

Witam, nim przystąpię do czytania tematów już na forum zawartych, chciałem się przedstawić, i coś o sobie powiedzieć. Nazywam się Bernard Szkurat, a o tym co robię najlepiej opowie ten link http://syriusztravel.blogspot.co.uk/
Wybaczcie mi, ale za dużo już by opisywać to. Kolejna sprawa, po co się powtarzać? Mam nadzieję, że co poniektórych to zainteresuje, jest tam kilka wpisów, które pokazują coś więcej niż naszą piękną Polskę, a resztę do zobaczenia na innych stronach. Pozdrawiam.
Żyj tak, aby gdy będziesz umierać, z czystym sumieniem powiesz - TO BYŁO DOBRE ŻYCIE.

Zobacz coś więcej: http://syriusztravel.blogspot.co.uk/
Awatar użytkownika
Marshall
Posty: 694
Rejestracja: 25 lut 2011, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk, Łomża
Gadu Gadu: 63140
Tytuł użytkownika: f o t o g r a f
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Marshall »

Hej Bernard!

Fajne wypady, zazdraszczam!


Złapałeś syfa na matrycy.
Obrazek
Sent from my Baobab Tree. Marshall® | Adam Marczak
Manhood
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2014, 18:54
Lokalizacja: wołomin
Gadu Gadu: 22075402
Płeć:

Post autor: Manhood »

Witaj, też jestem nowy:P Świetny blog, ciekawe zdjęcia, po prostu mega:D

Edyta by mod
Jeżeli słowo podkreśla się na żółto znaczy że należy je zmienić, bo jest przyjęte za brzydkie. Oprócz tego proszę zwracać uwagę na ortografię.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, 08:32 przez Manhood, łącznie zmieniany 1 raz.
SyriuszTravel
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2014, 00:42
Lokalizacja: Zakopane
Tytuł użytkownika: SyriuszTravel pl
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SyriuszTravel »

Marshall pisze:Hej Bernard!

Fajne wypady, zazdraszczam!


Złapałeś syfa na matrycy.
Obrazek
Ten aparat już tyle przeszedł ze mną, że wszystko jest możliwe..:D

[ Dodano: 2014-09-16, 12:10 ]
Manhood pisze:Witaj, też jestem nowy:P Świetny blog, ciekawe zdjęcia, po prostu mega:D

Edyta by mod
Jeżeli słowo podkreśla się na żółto znaczy że należy je zmienić, bo jest przyjęte za brzydkie. Oprócz tego proszę zwracać uwagę na ortografię.
Dodałem to przede wszystkim by zachęcić innych do ''ruszenia się''. Po to tego bloga prowadzę. :D
Żyj tak, aby gdy będziesz umierać, z czystym sumieniem powiesz - TO BYŁO DOBRE ŻYCIE.

Zobacz coś więcej: http://syriusztravel.blogspot.co.uk/
Awatar użytkownika
Draco
Posty: 50
Rejestracja: 29 kwie 2013, 23:41
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 8763430
Płeć:

Post autor: Draco »

Bardzo wiele ciekawych przygód miałeś :) Miło poczytać fajną treść oprawioną niezłymi zdjęciami ;).

P.s.
Oszczędź pogrubienia ;)
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

a tak poza tym to jest specjalny dział do witania i przedstawiania się.

Mieści się o tu viewforum.php?f=42[/b
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

No dobrze by było, jakbyś nakreślił parę słów o sobie w wyżej wspomnianym dziale, bo tak to już na forum się przyjęło - i ma to sens, bo każdy, kto będzie chciał wiedzieć ktoś Ty, intuicyjnie będzie szukał Twojej autoprezentacji w odpowiednim wątku ;)

Blog - na pierwszy rzut oka - szalenie ciekawy, niestety nie miałam na razie głowy do bliższego zapoznania się z większą ilością treści weń zamieszczonych. Zdjęcia i kilka słów, które mi się przed oczyma na szybko przewinęły, zachęcają do zgłębienia lektury w następne wieczory :)
SyriuszTravel
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2014, 00:42
Lokalizacja: Zakopane
Tytuł użytkownika: SyriuszTravel pl
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SyriuszTravel »

Draco pisze:Bardzo wiele ciekawych przygód miałeś :) Miło poczytać fajną treść oprawioną niezłymi zdjęciami ;).

P.s.
Oszczędź pogrubienia ;)
to dopiero początek. oszczędzę..:D

[ Dodano: 2014-09-16, 20:24 ]
niszka pisze:No dobrze by było, jakbyś nakreślił parę słów o sobie w wyżej wspomnianym dziale, bo tak to już na forum się przyjęło - i ma to sens, bo każdy, kto będzie chciał wiedzieć ktoś Ty, intuicyjnie będzie szukał Twojej autoprezentacji w odpowiednim wątku ;)

Blog - na pierwszy rzut oka - szalenie ciekawy, niestety nie miałam na razie głowy do bliższego zapoznania się z większą ilością treści weń zamieszczonych. Zdjęcia i kilka słów, które mi się przed oczyma na szybko przewinęły, zachęcają do zgłębienia lektury w następne wieczory :)
tak też zrobię. co do lektury, koniecznie..:d
najważniejsze, oceń..:D
Żyj tak, aby gdy będziesz umierać, z czystym sumieniem powiesz - TO BYŁO DOBRE ŻYCIE.

Zobacz coś więcej: http://syriusztravel.blogspot.co.uk/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”