Selekcja- przygotowania

Kącik złotych porad

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Snick
Posty: 62
Rejestracja: 17 maja 2008, 15:19
Lokalizacja: Zielona Góra
Gadu Gadu: 1805770
Płeć:

Selekcja- przygotowania

Post autor: Snick »

Ktoś z Was startuje w selekcji? Jak tak, to co bierzecie, jak się przygotowujecie, do którego etapu dotrwaliście?
Born to be wild
Awatar użytkownika
PA
Posty: 298
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:01
Lokalizacja: Toruń
Gadu Gadu: 3500980
Płeć:

Post autor: PA »

Mi ciężko nawet dotrwać do połowy selekcji przed TV :D
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

uderzasz na komercyjna selekcje??
Awatar użytkownika
Snick
Posty: 62
Rejestracja: 17 maja 2008, 15:19
Lokalizacja: Zielona Góra
Gadu Gadu: 1805770
Płeć:

Post autor: Snick »

Będę próbował. Na komercyjną, do gromu się póki co nie wybieram ;-) W pierwszym poście chodzi mi o sprzęt, który na selekcje bierzecie, nie o prochy i odżywki.
Born to be wild
Awatar użytkownika
Hakas
Posty: 209
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:08
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Tytuł użytkownika: KAPKANCZYK
Płeć:

Post autor: Hakas »

Witaj!
Przede wszystkim kolego weź dobre lekkie i sprawdzone buty trekingowe oraz drugie lekkie do brodzenia po błocie i wodzie. Trzy pary skarpet, zasypkę do stóp i pachwin (alantan daje radę doskonale) dwa komplety bielizny jakiś mały i lekki scyzoryk (Victorinox) zwykłe butelki na mineralną wodę są lekkie i zajmują mało miejsca po zgnieceniu, łyżka + kubek litrowy lub półlitrowy jakąś cieplejszą bluzę z polaru do tego poncho, karimata i lekki śpiwór. rękawiczki ogrodnicze gumowane za 2,50zł para weź 3 pary przydadzą się. nie ślizgają się na linach, drabinkach i osłaniają dłonie przed urazami w jakimś tam stopniu.
I najważniejsze ZDROWY ROZSĄDEK - pamiętaj zdrowie masz tylko jedno i nie warto się zarzynać.
Hakas pozdrawia
Wędruję poprzez świat polując, walcząc
i uzdrawiając

Przeklęty, kto miecz swój trzyma z dala od krwi - Bellicosa anima
Damnatus, qui gladio suo ab sanguem reservat - Bellicosa anima
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Snick jak udalo Ci sie wkrecic ? mnie zawsze olewali :) dalem spokoj jakies 3 lata temu z ta impreza
Awatar użytkownika
Snick
Posty: 62
Rejestracja: 17 maja 2008, 15:19
Lokalizacja: Zielona Góra
Gadu Gadu: 1805770
Płeć:

Post autor: Snick »

Moja wizja sprzętu na selekcje jest mniej więcej zbliżona do Twojej, dzięki Hakas :-) Z tymże jeśli chodzi o buty to planuję wziąć trampały i buty do biegania, treki wydają mi się trochę za ciężkie. Szczególnie, że z tego co słyszałem biegowo katują głównie na lotnisku, więc amortyzowane buty do biegania lepiej się chyba sprawdzą niż sztywne treki. Raczej też zrezygnuję z poncza, nie sądzę żebym utrzymał się na tyle długo by zmoknąć :-D Ciekawy pomysł z gumowymi rękawicami, przetestuję i zastanowię się nad tym.
Tresor, siła perswazji :-P
Born to be wild
ODPOWIEDZ