Naprawa namiotu

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Thompheus
Posty: 34
Rejestracja: 28 mar 2015, 08:19
Lokalizacja: Przyszowice
Płeć:
Kontakt:

Naprawa namiotu

Post autor: Thompheus »

Witajcie!
Wie ktoś może gdzie najbliżej Gliwic, Katowic można naprawić namiot?
Chodzi o przeszycie na dł.ok 70cm połączenia podłogi z tkaniną sypialni i naklejenie paska z impregnatem?
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam Wszystkich :)
..."Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz"... :)
Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Post autor: hycek »

Nie jest to szybka odpowiedź ;-) ale wiem gdzie.U praktycznie każdego krawca/krawcowej
w razie potrzeby służę numerami od moich krawcowych.
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
wilow7
Posty: 202
Rejestracja: 18 paź 2014, 13:27
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: wilow7 »

hycek pisze:U praktycznie każdego krawca/krawcowej.
U praktycznie żadnej krawcowej nie podkleisz szwu po zszyciu.
Sam kiedyś inwestygowałem temat i w Krakowie najłatwiej w firmie EKSPLO (ZTCP wysyłają do Marabuta).
Najprościej zszyć, odtłuścić i samodzielnie nakleić wąski pasek taśmy (może być DecTape). U mnie trzyma już 6-7 rok.
Inżynier
Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Post autor: hycek »

wilow7 pisze:
hycek pisze:U praktycznie każdego krawca/krawcowej.
U praktycznie żadnej krawcowej nie podkleisz szwu po zszyciu.
Sam kiedyś inwestygowałem temat i w Krakowie najłatwiej w firmie EKSPLO (ZTCP wysyłają do Marabuta).
Najprościej zszyć, odtłuścić i samodzielnie nakleić wąski pasek taśmy (może być DecTape). U mnie trzyma już 6-7 rok.
W Krakowie może u praktycznie żadnej,ale kolega pytał o okolice Gliwic,moja krawcowa nie takie rzeczy szyła/kleiła wystarczy jej wytłumaczyć o co chodzi.Nie nam na myśli miastowych krawców co za przeszycie firan biorą 200zł.Większość szpeju sam projektuję i szyję u krawcowych (z braku czasu bo najchętniej bym sam robił) na tą chwilę prawie całość mam uszytą na zamówienie(podklejenie zamka to nic z tym co już zlecałem),nie są to ideały ale lubie takie indywidualne klimaty,stąd moje doświadczenia z krawiectwem.

ps.mam w Gliwicach również krawiectwo połączone z wyrobami ze skóry i szewstwem coś czuję że jak skończe szpej to zabiorę się za ubranie i buty ala traper :-)
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
wilow7
Posty: 202
Rejestracja: 18 paź 2014, 13:27
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: wilow7 »

Wiedziałem, że na zachód od Krakowa sami cudotwórcy-rzemieślnicy mieszkają. Chociaż obiło mi się o uszy, że to w Sosnowcu.
Inżynier
ODPOWIEDZ