Kurtka i polar helikon.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Chyba tak. Ale jeśli to cerata, to przy znacznym wysiłku będziesz mokry w środku, nawet jak nie pada deszcz..... choć nie ukrywam, że wciąż patrzę ja ECWCS II Helikona jako towar wart zakupu...i gdyby nie fatalne opinie, byłby mój :D A muszę coś kupić na tą, mokrą zimę.
Visaa
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:18
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Visaa »

Kurde, masakra : / To co ja mogę kupić zamiast tych dwóch kurtek ? :D :D
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

APECS co nie przemoknie.Pieknie perli sie woda na nim.Polecam z calego serca 😃.Oczywiscie pisze o kontraktowej kurtce
Visaa
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:18
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Visaa »

Zakupiłem kurtkę helikon gunfighter. Dziękuję Bogu że nie zdecydowałem się zakupić troopera przez internet. Po zobaczeniu tej kurtki to spadła mi szczęka :p Wyglądały jak używane :D Tak że więc wziąłem gunfighter. Sprzedawca musiał być rozbawiony jak próbowałem wciskać polar patriot pod gunfightera :D W końcu gdy się zapytałem co i jak wytłumaczył mi że takie połączenie nie ma sensu i zaproponował za 150 zł coś jakby taki sweterek. Nie kupiłem tego na razie ale mam zamiar to kupić. Połączenie tego sweterka, gunfightera i koszulki termoaktywnej da świetny komfort.
Co o kurtce moga powiedzieć? Jest naprawdę świetna i wygodna. Kaptur jest świetnie wyrpofilowany, można go schować, dużo kieszeni i bardzo ładnie wygląda. Zobaczymy jak sprawdzi się w terenie :) Dziękuję wszystkim za pomoc w tym wątku i uważam że temat chyba będzie można zakończyć :) Ostatecznie można by tu rozwinąć dyskusje na temat wyrobów helikona a jak wiem są bardzo zróżnicowane :)
ODPOWIEDZ