Buty

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Maverick
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2009, 00:24
Lokalizacja: Ostrowiec
Gadu Gadu: 12417161
Płeć:
Kontakt:

Buty

Post autor: Maverick »

Witam poszukuje dobrych butow w miare tanich jak ktos mogl by mi wskazac na allegro jakies bede wdzieczny
thralll
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2008, 13:55
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thralll »

Nie sprecyzowałeś dokładnie o jaki typ obuwia Ci chodzi, domyślam się że o jakieś buty turystyczne. Jeśli tak to polecam obuwie firmy Hanzel, nie jest bardzo drogie i na pewno wart swojej ceny. Wszystkie modele butów można obejrzeć na stronie producenta http://www.hanzel.pl/ buty można kupić także na allegro http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=6631506 teraz akurat dużego wyboru nie ma, ale myślę, że wystarczy zadzwonić do producenta, aby oferta w serwisie aukcyjnym poszerzyła się o interesujące Cię buty.
pozdrawiam
thralll
volt
Posty: 19
Rejestracja: 27 sty 2009, 12:34
Lokalizacja: małopolskie
Gadu Gadu: 6991715
Płeć:

Post autor: volt »

Zgadzam się z thrallem: buty Hanzela kupiłem przeszło rok temu i do śmigania po beskidzie sądeckim dla mnie wystarczają zupełnie. Po kilkunastu miesiącach ostrego użytkowania także w mieście (12 godzin w pracy) jedyne, co musiałem zrobić, to pranie i impregnacja nikwaxem. Za tę cenę (200 zeta) jestem całkiem zadowolony. Poza tym obsługa: spieszyłem się z zakupem butów (potrzebowałem je w ciągu kilku dni), telefonicznie uzgodniłem wysyłkę jednym kurierem, ale nie doszła do skutku. Pieniądze już przelałem. Gość ze sklepu Hanzel założył większą kwotę i wysłał buty inną firmą. Odebrałem następnego dnia. Sznurowałem gdy mailem przyszła fotka dowodu nadania z zupełnie inną opłatą. Przedzwoniłem, wyjaśniłem sprawę, przelałem chyba z 10 zł więcej z czystego poczucia obowiązku (nikt mnie nie ścigał), facet był naprawdę mile zaskoczony :) Obsługa na najwyższym poziomie.

Odwiedź ich stronę - na pewno wypatrzysz coś dla siebie. O ile wiesz, jakie buty są Ci potrzebne ;)
ODPOWIEDZ