Bushcraft według Rune Malte Bertram-Nielsen :)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Borowy gustaw
Posty: 22
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:02
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Bushcraft według Rune Malte Bertram-Nielsen :)

Post autor: Borowy gustaw »

Witam, niedawno trafiłem na kanał - Rune Malte Bertram-Nielsen, kanał ma rok i pierwsze filmy były o kowalstwie, od miesiąca autor wrzuca ciekawe filmy ze swoich wypadów do lasu! pomyślałem że wielu forumowiczów nie zna a warto popatrzeć, przyjemnie się ogląda, polecam:)

Link- https://www.youtube.com/channel/UCO_aug ... FuQ/videos
Okaż kulturę i chroń naturę!
Awatar użytkownika
pocieszny
Posty: 185
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:37
Lokalizacja: Jordanów
Płeć:

Post autor: pocieszny »

ogląda się ;) fajne ma "pałatki" :D, ostatnio całkiem fajny filmik z piecykiem wrzucał
Awatar użytkownika
Borowy gustaw
Posty: 22
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:02
Lokalizacja: Śląsk
Płeć:

Post autor: Borowy gustaw »

Z piecykiem jest fajny, ale mnie osobiście najbardziej przypadł do gustu odcinek -3 DAYS SOLO BUSHCRAFT, trzy dni obozowania nad morzem? jeziorem?

Na jego FB jest strona chyba jego sklepu?, są tam jego wyroby kowalskie i wiele innych ciekawych rzeczy, piecyk też jest :)
- https://bushcraftbutikken.dk/shop/48-ba ... ken-oekse/
Okaż kulturę i chroń naturę!
Awatar użytkownika
konradraku
Posty: 137
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:34
Lokalizacja: Żyrardów/Warszawa
Tytuł użytkownika: Leśny MacGyver
Płeć:

Post autor: konradraku »

Na niego jeszcze nie trafiłem, jak znajdę dziś chwilę to pewnie zobaczę kilka filmów - zobaczymy co tam kombinuje w tym lesie :-)
Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec :)
michalab
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: michalab »

Borowy gustaw pisze:Z piecykiem jest fajny, ale mnie osobiście najbardziej przypadł do gustu odcinek -3 DAYS SOLO BUSHCRAFT, trzy dni obozowania nad morzem? jeziorem?
Ten odcinek YT podsuwał mi przez jakieś 2 tygodnie, w końcu się złamałem i obejrzałem, nie żałowałem.
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Znamy, oglądamy. Ale jak on to wszystko czasem w ten plecak mieści to nie pojmuje.
Kurna jak w lesie siedzę to myślami jestem gdzieś indziej i robię wszystko z automatu ale jak oglądam kogoś to "ale bym se w lesie tak teraz posiedział"
chyba coś dziwnego zrobiłem ze swoim życiem...
Awatar użytkownika
konradraku
Posty: 137
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:34
Lokalizacja: Żyrardów/Warszawa
Tytuł użytkownika: Leśny MacGyver
Płeć:

Post autor: konradraku »

birken1 pisze:chyba coś dziwnego zrobiłem ze swoim życiem...
Rozbawiłeś mnie tym haha :-D

A tak poza tym, to wczoraj przysiadłem i obejrzałem odcinki BC1-4 i przyznam, że realizacja i ujęcia robią wrażenie. Miło się ogląda. W sumie to już się zastanawiam kiedy obejrzeć resztę serii BC.
Cały klimat jego produkcji chyba opiera się na formie "dużo robić, mało (nic) mówić".

Borowy gustaw, dzięki za polecenie ;)
Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec :)
vojwoj
Posty: 75
Rejestracja: 17 maja 2011, 20:56
Lokalizacja: Gliwice
Płeć:

Post autor: vojwoj »

Potwierdzam, klimat jest w tych filmach. Aż chce sie jechać. I faktycznie, brak komentarza pomaga w odbiorze
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Odwrotnie do filmików amerykańskich, gdzie koleś pierdaczy przez 15 minut, co będzie robił przez 5. Dlatego jestem zwolennikiem filmów z okazjonalnym komentarzem - kto ma ogarnąć, ten ogarnie. Później pojawiają się różne kwiatki, typu " jaki nóż do lasu", "jak się ubrać do lasu", itp.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
ODPOWIEDZ